ES-FLEX / PP / IZ (ES-FLEX / PP / IZ)

ES-FLEX / PP / IZ  serisi ısı izoleli polyester flexible hava kanalları havalandırma sistemlerinde artık gaz sistemlerinde, klima sistemlerinde endüstriyel sistemlerde kullanılmak üzere özel olarak dizayn edilmiş çok amaçlı hava kanalıdır. Yüksek gerilimli çelik takviyesi ve çok katlı yapısı ile yırtılma ve darbelere karşı dayanıklıdır. ES-FLEX / PP serisi flexible hava kanalları sızdırmazdır.

ES-FLEX / PP / IZ serisi ısı izoleli polyester flexible hava kanallarının 25/60 mm kalınlığında 16 kg/m3 yoğunluğunda cam yünü ile izole edilmesiyle üretilmiştir. İzolasyon malzemesinin üzerine alüminyum bir dış ceket giydirilmişti. Dış ceket, hem izolasyon koruyucu hemde nem bariyeri görevi yapmaktadır.

ES-FLEX / PP / IZ serisi ısı izoleli polyester flexible hava kanalları, son derece yüksek esneme, bükülme ve sıkıştırılabilme özelliğine sahiptir. Oval, yuvarlak ve köşe birleşme yerlerinde montajı kolaydır.

ES-FLEX / PP / IZ  serisi ısı izoleli polyester flexible hava kanalları herhangi bir yangın esnasında zehirli gaz çıkaracak zararlı madde içermez.

ES-KON HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ
Adres:İvedik Organize Sanayi Bölgesi Eminel Sanayi Sitesi 22. Cad. 691. Sk. No: 3 Ostim / Ankara /TURKEY
Email:info@es-kon.com
Telefon:+90 312 395 54 93 - 395 54 94 Fax:+90 312 395 54 99