SALYANGOZ TİPİ ASPİRATÖR
SS 120 - 60 (SAC GÖVDELİ SALYANGOZ FAN)
Sac gövdeli salyangoz fan ’’SS’’ SERİSİ fanları kompakt yapıları sayesinde çok çeşitli havalandırma ve soğutma uygulamaları için büyük ölçüde yer tasarrufu sağlarlar. Malzeme: Elektrostatik toz boyalı sac gövdelidir, pervane sık kanatlı & öne eğimli ve galvanize sacdan üretilmiştir. Hız kontrolü opsiyonel hız kontrol cihazıyla sağlanabilir. Kullanım Alanları: ‘’SS’’ serisi fanlar özellikle endüstriyel ve ticari alanlarda; genel olarak lokal soğutma uygulamaları ve ısıtma sistemlerinde mükemmel çözümler sunarlar. Makine soğutmasında, katı yakıtlı kazanlarda, yat klimalarında, dc motor soğutmasında, plastik makinelerinde, çorap makinelerinde, elektrik panolarının soğutulmasında, laboratuarlarda, konutlarda ve ticari mekânlarda vs. kullanılabilirler .
TES (TEK EMİŞLİ SALYANGOZ FAN)
Elektrostatik boyalı, sac gövde, tek girişli, öne eğimli kanatlar, emiş yönü sağ ve sol, kanat sayısı 38
AKSİYAL PENCERE TİPİ FAN (EAF SERİSİ)
EAF aksiyel fanlarının başlıca kullanım alanları şöyle sıralayabiliriz. Elektrik Pano Soğutması, Ups sistemleri, Derin dondurucu soğutmaları, Kaynak makineleri soğutması, Endüstriyel & Yaşamsal Havalandırma
OMG OB (SALYANGOZ FAN ORTA BASINÇLI)
Bu fanlar egzost sistemlerinde kullanılabilirler. Motor hava akımı dışında olduğu için yuksek ısıda çalışabilme özelliğine sahiptirler. Zehirli gaz emişi,buhar,duman vb. hava emişleri ve taze hava için kullanılabilir. Seyrek kanatlı olduğu için davlumbaz emişlerinde ve yağlı duman emişlerinde de kullanılır. Plug fan teknolojisi kullandığımız bu ürün enerji verimliliği ve ses seviyesi olarak konfor şartlarına uygundur.
TES (SALYANGOZ FAN KARE TİP PLUG FANLI)
Bu fanlar egzost ve taze hava sistemlerinde kullanılabilirler. Motor hava akımı dışında olduğu için yuksek ısıda çalışabilme özelliğine sahiptirler. Zehirli gaz emişi,buhar,duman vb. hava emişleri ve taze hava için kullanılabilir. Seyrek kanatlı olduğu için davlumbaz emişlerinde ve yağlı duman emişlerinde de kullanılır. Plug fan teknolojisi kullandığımız bu ürün enerji verimliliği ve ses seviyesi olarak konfor şartlarına uygundur. Elektrostatik boyalı sac gövde. Tek girişli. Geriye eğimli ve öne eğimli olarak olarak imal edilebilmektedir. Kanat sayısı 6 - 7. Emiş yönü sağ ve sol. Gövde kare tip olduğu için montajda kolaylık saglar.
OMG KK (SALYANGOZ FAN KAYIŞ KASNAKLI )
Motor hava akımı dışında olduğu için yuksek ısıda çalışabilme özelliğine sahiptirler. Zehirli gaz emişi,buhar,duman vb. hava emişleri ve taze hava için kullanılabilir. Seyrek kanatlı olduğu için davlumbaz emişlerinde ve yağlı duman emişlerinde de kullanılır. Plug fan teknolojisi kullandığımız bu ürün enerji verimliliği ve ses seviyesi olarak konfor şartlarına uygundur. Elektrostatik boyalı sac gövde. Tek girişli. Geriye eğimli ve öne eğimli olarak olarak imal edilebilmektedir. Kanat sayısı 6 - 7. Emiş yönü sağ ve sol. Hareketli motor ayakları sayesinde kayış , kasnak bağlantıları kolayca yapılır. Sessiz olmasının yanısıra kayış kasnaklı olmasının avantajıda fan devrini istenilen değere getirebilmektir. Bu bağlantı motor korumasını maksimum seviyeye cıkartır ve fanın daha yuksek ısılarda çalışmasına olanak tanır.
OMG AS İN (SALYANGOZ FAN İNOX PLUG FANLI )
Tamamı kromnikel gövde ve kanatlar. Tek girişli. Geriye eğimli ve öne eğimli olarak olarak imal edilebilmektedir. Kanat sayısı 6 - 7. Emiş yönü sağ ve sol. Bu fanlar geriye eğimli çalıştırıldığında basıncı düşük ve sessiz çalışır. Bu fanlar Öne eğimli çalıştırıldığında basıncı ve sesi artar. Fanlar çift taraflı monte - demonte imal edilir. Fan gövdesi 90 - 45 - 120 derecelerinde ayarlanabilir. Kullanıcı tarafından motor kolayca sağa veya sola monte edilebilir. Plug fan teknolojisi kullandığımız bu ürün enerji verimliliği ve ses seviyesi olarak konfor şartlarına uygundur. Egzost havasında asit içeren fabrika atölye vb. endüstriyel alanlarında kullanılır. Krom yapısı sayesinde aşınma ve paslanma olmaz uzun yıllar ilk gunku gıbı kullanılabilir.
OMG AS (SALYANGOZ FAN PLUG FANLI )
Elektrostatik boyalı Sac gövde. Tek girişli .Geriye eğimli ve öne eğimli olarak olarak imal edilebilmektedir. Kanat sayısı 6 - 7. Emiş yönü sağ ve sol. Bu fanlar geriye eğimli çalıştırıldığında basıncı düşük ve sessiz çalışır. Bu fanlar Öne eğimli çalıştırıldığında basıncı ve sesi artar.Fanlar çift taraflı monte - demonte imal edilir. Fan gövdesi 90 - 45 - 120 derecelerinde ayarlanabilir. Kullanıcı tarafından motor kolayca sağa veya sola monte edilebilir. Plug fan teknolojisi kullandığımız bu ürün enerji verimliliği ve ses seviyesi olarak konfor şartlarına uygundur.
OMG KT (SALYANGOZ FAN KARE TİP )
Elektrostatik boyalı sac gövde. Tek girişli. Öne eğimli kanatlar. Kanat sayısı 12. Emiş yönü sağ ve sol. Gövde kare tip olduğu için montajda kolaylık saglar.
OMG AB İN (SALYANGOZ FAN İNOX )
Tamamı kromnikel gövde ve kanatlar. Tek girişli. Öne eğimli kanatlar. Kanat sayısı 12. Emiş yönü sağ ve sol. Temiz ve tozlu hava naklinde. Mobilya ve cila atölyelerinde. Endüstriyel mutfak havalandırmasında. Havalandırma tesisatı vb. yerlerde kullanılır. Egzost havasında asit içeren fabrika atölye vb. endüstriyel alanlarında kullanılır. Krom yapısı sayesinde aşınma ve paslanma olmaz uzun yıllar ilk gunku gıbı kullanılabilir.
OMG AB (SALYANGOZ FAN ALÇAK BASINÇLI )
Elektrostatik boyalı sac gövde. Tek girişli. Öne eğimli kanatlar. Kanat sayısı 12. Emiş yönü sağ ve sol. Temiz ve tozlu hava naklinde. Mobilya ve cila atölyelerinde. Endüstriyel mutfak havalandırmasında. Havalandırma tesisatı vb. yerlerde kullanılır.
ES-KON HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ
Adres:İvedik Organize Sanayi Bölgesi Eminel Sanayi Sitesi 22. Cad. 691. Sk. No: 3 Ostim / Ankara /TURKEY
Email:info@es-kon.com
Telefon:+90 312 395 54 93 - 395 54 94 Fax:+90 312 395 54 99