FLEXIBLE BORULAR
ES-FLEX /AA (ES-FLEX /AA)
ES-FLEX / AA serisi izolesiz alüminyum flexible hava kanalları havalandırma sistemlerinde artık gaz sistemlerinde, klima sistemlerinde endüstriyel sistemlerde kullanılmak üzere özel olarak dizayn edilmiş çok amaçlı hava kanalıdır.
ES-FLEX / AA / IZ (ES-FLEX / AA / IZ)
ES-FLEX / AA / IZ serisi ısı izoleli alüminyum flexible hava kanalları havalandırma sistemlerinde artık gaz sistemlerinde, klima sistemlerinde endüstriyel sistemlerde kullanılmak üzere özel olarak dizayn edilmiş çok amaçlı hava kanalıdır. Yüksek gerilimli çelik takviyesi ve çok katlı yapısı ile yırtılma ve darbelere karşı dayanıklıdır. ES-FLEX / AA serisi flexible hava kanalları sızdırmazdır.
ES-FLEX / AP (ES-FLEX / AP)
ES-FLEX / AP serisi izolesiz alüminyum - polyester flexible hava kanalları havalandırma sistemlerinde artık gaz sistemlerinde, klima sistemlerinde endüstriyel sistemlerde kullanılmak üzere özel olarak dizayn edilmiş çok amaçlı hava kanalıdır.
ES-FLEX / AP / IZ (ES-FLEX / AP / IZ)
ES-FLEX / AA / IZ serisi ısı izoleli alüminyum-polyester flexible hava kanalları havalandırma sistemlerinde artık gaz sistemlerinde, klima sistemlerinde endüstriyel sistemlerde kullanılmak üzere özel olarak dizayn edilmiş çok amaçlı hava kanalıdır. Yüksek gerilimli çelik takviyesi ve çok katlı yapısı ile yırtılma ve darbelere karşı dayanıklıdır. ES-FLEX / AP serisi flexible hava kanalları sızdırmazdır.
ES-FLEX / PP (ES-FLEX / PP)
ES-FLEX / PP serisi izolesiz polyester flexible hava kanalları havalandırma sistemlerinde artık gaz sistemlerinde, klima sistemlerinde endüstriyel sistemlerde kullanılmak üzere özel olarak dizayn edilmiş çok amaçlı hava kanalıdır.
ES-FLEX / PP / IZ (ES-FLEX / PP / IZ)
ES-FLEX / PP / IZ serisi ısı izoleli polyester flexible hava kanalları havalandırma sistemlerinde artık gaz sistemlerinde, klima sistemlerinde endüstriyel sistemlerde kullanılmak üzere özel olarak dizayn edilmiş çok amaçlı hava kanalıdır. Yüksek gerilimli çelik takviyesi ve çok katlı yapısı ile yırtılma ve darbelere karşı dayanıklıdır. ES-FLEX / PP serisi flexible hava kanalları sızdırmazdır.
ES-KON HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ
Adres:İvedik Organize Sanayi Bölgesi Eminel Sanayi Sitesi 22. Cad. 691. Sk. No: 3 Ostim / Ankara /TURKEY
Email:info@es-kon.com
Telefon:+90 312 395 54 93 - 395 54 94 Fax:+90 312 395 54 99