HAVA KANALLARI ve AKSESUARLARI
EFK (FLANŞLI HAVA KANALI)
Flanşlı hava kanalları bilgisayarlı otomatik makineler ile yapılmaktadır. Kendi imalatımız olan flanş profilleri ve köşe parçaları kullanılarak oluşturulan flanş kasetleri kanala soğuk pres makinesi ile sabitlenir. Kanal köşesinde sızdırmazlık sağlanması için mastik uygulanır. Fittingslerin (dirsek,redüksiyon v.b) kesimleri bilgisayarlı plazma ile hassas olarak yapılmaktadır.
EKFK (KENDİNDEN FLANŞLI HAVA KANALLARI)
ES-KON kendinden flanşlı kanal sisemleri havalandırma tesisatında maksimum sızdırmazlık sağlayan bir kanal sistemidir. Geleneksel çakma flanşlı kanal sisteminden farkı, kanalın her iki tarafına Kanal sacının kendisinden,özel makineler ile flanş çekilerek yapılmasıdır. Bu sayede kanallardaki hava kaçağı yok denecek kadar minimize edilmiş olup enerji tasarrufu sağlanmış olunur.
ESF (FLANŞ PROFİLİ )
Hava kanalları birleşim yerlerinde kullanılır. Galvanizli sac roolforming makinası ile hatvelendirilerek flanş haline getirilir.
ESFK (KÖŞE PARÇASI)
2,5 mm kalınlığında DKP sacdan preste basıldıktan sonra galvanizleme işlemine tabi tutulur. 20-25-30 mm flanşlar için uygun şekilde imal edilir
ESFG (G-KLİPS)
2,5 mm kalınlığında DKP sacdan preste basıldıktan sonra galvanizleme işlemine tabi tutulur. 20-25-30 mm flanşlar için uygun şekilde imal edilir.
ESL (L KANAL KONSOLU)
Havalandırma sistemlerinde hava kanalı montajında askı elemanı olarak, aynı zamanda kalorifer boruları ve elektrik tavaları montajında çok amaçlı askı elemanı olarak kullanılır.
ESU (U KANAL KONSOLU)
Havalandırma sistemlerinde hava kanalı montajında askı elemanı olarak, aynı zamanda kalorifer boruları ve elektrik tavaları montajında çok amaçlı askı elemanı olarak kullanılır.
ES-MK (MENFEZ KUTUSU)
Menfez ve anemostat kutuları galvanizli sacdan imal edilmektedir. İstek halinde hava ayar damperli (spliter damper) imal edilebir. Kutunun tavana montajı rot veya tel kullanılarak yapılır. Ses yutma özelliği istenmesi halinde içten 6 mm nfaf ile izole edilir. Hava giriş yönleri yandan veya üstten yapılır. İstenilen her ebatta imal edilebilir.
ES-HK (HEPA FİLTRE KUTUSU)
Hepa filtre kutuları dkp sacdan imal edilmektedir. Sızdırmaz olmasi için köşeleri kaynakli olarak yapılır. Kutunun tavana montaji rot kullanılarak yapılır. Hava giriş yönleri yandan veya üstten yapılır. Hepa kutuları RAL 9016 boyalıdır.
ES-KON HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ
Adres:İvedik Organize Sanayi Bölgesi Eminel Sanayi Sitesi 22. Cad. 691. Sk. No: 3 Ostim / Ankara /TURKEY
Email:info@es-kon.com
Telefon:+90 312 395 54 93 - 395 54 94 Fax:+90 312 395 54 99